Jak kupić karnet?

Jak kupić karnet?

W klubie

Karnet kupujemy na recepcji w klubie. Za pierwszym razem zostawiamy wymagane informacje, podpisujemy regulamin (dostępny na  pridefitness.pl i w recepcji klubu),  odbieramy kartę i kupujemy karnet.

Podczas rejestracji w klubie można też poprosić o stworzenie konta internetowego. Po zaznaczeniu odpowiedniej opcji na wasze konto e-mail zostanie wysłany mail z prośbą o aktywację oraz losowo generowanym hasłem.

Po aktywacji konta, należy się zalogować (pridefitness.pl -> grafik -> zaloguj  się) i zmienić hasło na takie jakie uważamy.

recepcja1

Zamówienie przyjmujemy w recepcji

popisanie-umiwy2

Podpisanie regulaminu

karnet_34

Karnet jest Twój 🙂

Przez internet

wejdz-na-strone1

Wejdź na stronę Pridefitness.pl

logowanie-na-stronie2

Zaloguj się w zakładce grafik

karnet_online4

Karnet jest Twój 🙂

Jeżeli nie posiadamy jeszcze konta internetowego wchodzimy na stronę pridefitness.pl, dalej Grafik, Zaloguj się i klikamy utwórz nowe konto.

Dokładny opis procesu znajduje się tutaj:

Link jest dostępny pod tym adresem

UWAGA!!! Może się zdarzyć, że mail aktywacyjny wyląduje w spamie. Jeżeli w krótkim czasie nie dostaną Państwo maila aktywacyjnego na waszą skrzynkę odbiorczą prosimy sprawdzić folder spam.

Po kliknięciu w link aktywacyjny możemy się logować.

Po zalogowaniu wchodzimy w zakładkę Kup Karnet i wybieramy karnet który nas interesuje. Następnie wybieramy datę, od której karnet ma być aktywny (najlepiej dzień w którym pierwszy raz wejdziecie na dany karnet do klubu), przechodzimy do wyboru metody płatności:

  • Karta: zapłata kartą kredytową przez system Espago.
  • Przelewy24: przelew przez system Przelwy24.

W następnym oknie klikamy „przejdź do posumowania” i w kolejnym „Potwierdzam i płacę”.

W zależności od wybranej metody przechodzimy do systemu Espago gdzie dokonujemy płatności  za pomocą karty kredytowej lub do serwisu Przelewy24.

Zakupiony karnet powinien po chwili pojawić się w Państwa panelu. Jeżeli karnet dotyczył zajęć fitness bądź cross training od razu można zapisywać się na zajęcia poprzez zakładkę „Moje Rezerwacje”.